HELPERS GEZOCHT voor de Oekraïense mensen in onze gemeente.
Stichting Present is dringend op zoek naar helpers om Oekraïense mensen die in ons dorp zijn neergestreken wegwijs te maken, hen eventueel op weg te helpen en af en toe samen iets sociaals/ontspannends te ondernemen.
Mensen die zich als 'maatje' op willen geven, zijn iedere dinsdagochtend welkom tussen 10.00 en 12.00 uur bij VanOuds in Epe. Daarnaast mogen mensen ook altijd bellen naar 06 15379440 of mailen (via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) om zich aan te melden.


GIRO 555
De mensen uit Oekraïne hebben dringend hulp nodig. Geef voor voeding, onderdak, medische zorg en schoon drinkwater.
Geef nu!
Het IBAN-nummer van Giro555 is NL08 INGB 0000 0005 55 (7 nullen, 555), t.n.v. Samenwerkende Hulporganisaties, Den Haag.