Aanvang: 20.00 uur
Let op dit concert vindt plaats op vrijdag! (niet op donderdag)
Niemand minder dan Laurens de Man speelt het oranje concert op het Meere orgel om de verjaardag van onze koning vieren.
Laurens de Man uit Utrecht is een kunstenaar en alleskunner achter de toetsen.
Afgestudeerd in piano (uitmuntend) en orgel (cum laude).
Laurens de Man (1993) is een toetsenist van wereldklasse en één van de meest vooraanstaande organisten van Nederland.
Momenteel is hij organist van de Janskerk in Utrecht en hij wordt per september 2025 aangesteld als hoofdvakdocent orgel aan het Conservatorium van Amsterdam.
De stichting tot behoud van het Meere orgel is super trots dat hij op het Meere orgel komt spelen.

Laurens de Man (’s-Hertogenbosch, 1993) won in 2024 als eerste organist de Nederlandse Muziekprijs, de hoogste onderscheiding van het ministerie van OCW aan een klassieke muziek musicus.
Hij studeerde piano, orgel en bijvak klavecimbel aan het Conservatorium Amsterdam. Ook studeerde hij bij Leo van Doeselaar (Leo komt in juli bij ons spelen!).
Laurens won diverse prijzen als pianist en organist. In 2018 won hij de Sweelinck-Mullerprijs en hij werd “ECHO Young Organist of the Year 2020”.
Hij is hij hoofdvakdocent orgel aan het Utrechts Conservatorium en binnenkort ook aan het conservatorium Amsterdam.
